Tym video przez kilka dni żyli dosłownie wszyscy. Historia dziewczyny, która na koncercie w Polsce poznała miłość swojego życia i próbuje ją odnaleźć, podbiła serca internautów, którzy postanowili ruszyć z pomocą. Filmik dosłownie „zalał” Facebooka, pisały o nim ogólnopolskie media i w kilka dni został wyświetlony ponad 1,7 milionów razy na YouTube.

ZOBACZ: RESERVED TOUCH OF SPRING – PASTELE W WIOSENNYM KATALOGU 2017

A jeżeli jeszcze nie widziałyście wspominanego wyżej filmiku, koniecznie nadróbcie zaległości!

Chwyta za serce, prawda?

Wczoraj pojawiło się nowe video, w którym dziewczyna zdradziła, że jest w drodze do Polski. Czyżby poszukiwany przez nią Wojtek się odnalazł?

#POLSKICHLOPAK

Dzisiaj wyszło na jaw drugie dno, a właściwie to główny cel apelu Dee Dee. Okazuje się, że filmik jest częścią kampanii reklamowej marki Reserved, która ma promować męską kolekcję ubrań. Poszukiwany Wojtek, który jest niesamowity, wspaniały i przystojny, jest symbolem, który oznacza, że każdy chłopak jest wartościowy i wspaniały.

ZOBACZ TEŻ: RESERVED MA NOWEGO DYREKTORA KREATYWNEGO!

Za kampanię odpowiedzialna jest agencja reklamowa Warsaw Creatives. Szczerze mówiąc – jesteśmy zachwycone tym pomysłem, nawet pomimo początkowego „ukłucia” rozczarowania. Ogólnie zdania na temat reklamy są podzielone, niektórzy wyrażają podziw, inni twierdzą, że czują się bardzo oszukani i odgrażają się omijaniem sklepu szerokim łukiem.

Zobaczcie koniecznie, jak Dee Dee odnalazła się w Polsce i… czy w końcu odnalazła swojego Wojtka!