Podczas gdy Instagram zalewany jest nowymi trendami makijażu i pielęgnacji brwi, warto zwrócić uwagę na propozycje beauty blogerek dotyczące podkreślania rzęs. Oczywiście wszystkie wspomniane propozycje należy dzielić przez przysłowiowe dwa i podchodzić do nich z dużym dystansem. Niektóre z nich są naprawdę szalone.

Przykładem mogą być te brokatowe rzęsy. Propozycja idealna na święta oraz imprezę sylwestrową. W minimalistycznej wersji makijaż tego typu doskonale sprawdziłby się w innych sytuacjach. Maksymalną wariację wykonała beauty blogerka Regina, która na Instagramie funkcjonuje jako coolgirlswearmugler.

ZOBACZ TEŻ: TAJEMNICZA MASECZKA TOO FACED, NA KTÓRĄ WSZYSTKIE CZEKAŁYŚMY! WIEMY, KIEDY…

Wystarczy rzucić okiem na jej profil, aby zrozumieć, że kocha brokat! Na szczęście jak sama przyznała, ta brokatowa modyfikacja została wykonana wyłącznie na potrzeby Instagrama. Proponujemy, aby dziewczyny oczarowane brokatowymi rzęsami skorzystały z tuszu do rzęs z brokatem. W ten sposób uzyskasz bezpieczny i delikatny efekt.

W drogeriach występują w kilku kolorach, jednak wybierz ten, który będzie pasował do koloru Twojej tęczówki. Tylko w ten sposób idealnie podkreślisz głębię oczu. Pamiętaj, że brokatowy tusz do rzęs powinien dominować. Oznacza to, że reszta makijażu musi pozostać stonowana.

ZOBACZ TEŻ: MASZ ZA NIC ZAKAZY NAUKOWCÓW?! BROKATOWY ŻEL DO WŁOSÓW TO COŚ DLA CIEBIE!

Korzystałyście z brokatowego tuszu?