Jesteśmy świadome tego, że nowe życie to wielki powód do szczęścia i radości. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że w dobie instagrama, coraz więcej osób czuje potrzebę podzielenia się tą nowiną z całym światem. Na przeróżne sposoby. Posty ogłaszające ciążę namnażają się każdego dnia, a hashtag #iampregnant pokaże Ci również takie zdjęcia, których z pewnością nie chciałabyś oglądać. Teraz do listy dziwnych sposobów na ogłoszenie ciąży można dodać… mani z narysowanym USG.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETA FOTOGRAFUJE SIĘ Z PSZCZOŁAMI I WĘŻAMI W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY

Jedynym sensownym wytłumaczeniem tego fenomenu jest… nie, nie ma takiego powodu. Rozumiemy, że tradycyjne ogłoszenie rodzinie, że spodziewacie się dziecka to za mało, jednak ten sposób jest jednym z najgorszych, jakie możecie wybrać.

Zwróćcie uwagę na fakt, że do zrobienia takiego mani potrzebny jest naprawdę utalentowany manicurzysta. I zrobienie go na pewno zajmuje długie godziny. Zobaczcie, tutaj nie ma miejsca na błędy, a praca białym lakierem na czarnym jest naprawdę ryzykowna. Nie chcemy nawet myśleć, ile mogą kosztować takie “ogłoszenia”.

I nie zrozumcie nas źle, zdecydowanie wolimy mani od nagich zdjęć z brzuchami, jednak uważamy, że tradycyjne ogłoszenie świetnych nowin jest nadal w dobrym guście. Nie każdy musi widzieć na Twoim wallu czy paznokciach informację, że spodziewasz się dziecka. Przecież to bardzo wyjątkowy czas dla Ciebie i Twojego Partnera. Nie bez powodu Gwiazdy ukrywają swoje ciąże – przecież im dłużej można zachować to tylko dla siebie, tym większe szczęście i mniej… niechcianych porad oraz krytyki z każdej strony.

ZOBACZ TEŻ: 8 sygnałów świadczących o tym, że powinnaś mieć już dziecko

Zrobiłybyście sobie taki manicure chcąc ogłosić radosne nowiny światu? Czy uważacie to za przesadę?