Jeżeli do tej pory Twoim nałogiem było obgryzanie paznokci, to po przeczytaniu tej historii na pewno natychmiast przestaniesz to robić!

20-letnia Australijka, Courtney Whithorn, przeszła amputację kciuka, po tym jak dowiedziała się, że ma bardzo rzadką postać raka, a domniemaną przyczyną choroby jest… obgryzanie paznokci.

ZOBACZ TEŻ: DŁUGOPIS EKSPLODOWAŁ WE WŁOSACH PANNY MŁODEJ TYDZIEŃ PRZED JEJ ŚLUBEM!

Dziewczyna od lat nie mogła rozstać się z uporczywym nawykiem obgryzania paznokci. W końcu doprowadziło to do tego, że jej kciuk był już w tak ciężkim stanie, że płytka paznokcia przestała odrastać.

Po pewnym czasie Australijka zauważyła, że jej kciuk robi się czarny. To skłoniło kobietę do udania się do specjalisty, który zdiagnozował u niej rodzaj raka akralnego – czerniaka podpaznokciowego, który według lekarzy jest często powodowany urazami paznokci.

Courtney Whithorn, kiedy dowiedziała się co jest prawdopodobną przyczyną choroby nie mogła w to uwierzyć. Chociaż przeszła wiele zabiegów chirurgicznych, które miały na celu usunięcie złośliwych komórek, to żaden z nich nie usunął ich całkowicie. Dlatego też lekarze zdecydowali się na amputację kciuka aż do kości.

ZOBACZ TEŻ: OBRZYDLIWE! MANICURE Z ŻYWYMI MRÓWKAMI W ŚRODKU!

Nie wiadomo do końca jakie jest prawdopodobieństwo powrotu choroby. Kobieta wciąż czeka na zestaw wyników z operacji. Oprócz tego jest pod stałą opieką lekarską i regularnie wykonuje badania.

To przerażająca historia, która powinna skłonić do refleksji wszystkich, którzy nie mogą opanować nawyku obgryzania paznokci.

Co Wy na to?