Kolejna z show-biznesowych mam postanowiła zabrać głos w sprawie krytyki karmienia dziecka piersią w miejscach publicznych. Tym razem zrobił to jeden z aniołków Victoria’s Secret – Candice Swanepoel.

Modelka, która zaledwie przed kilkoma miesiącami została mamą, zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie pokazujące ją podczas karmienia synka piersią. Już sama fotka niosła w sobie mocny przekaz i przykuwała uwagę, jednak Candice postanowiła dodatkowo wzmocnić ten efekt komentarzem.

W kilku zdaniach dosadnie podsumowała, co myśli na temat krytyki karmienia malutkich dzieci w miejscach publicznych.

– Dziś wiele kobiet jest poniżanych z powodu karmienia piersią, a nawet wyrzucanych z miejsc publicznych za karmienie swoich dzieci. – zaczęła swój wpis.

style="overflow:hidden;">W kolejnych zdaniach zwróciła uwagę na kwestię tego, jak różnie odbierane jest publiczne karmienie piersią i… pozowanie topless w sesjach zdjęciowych. O ile w przypadku karmienia pojawia się problem, o tyle w drugiej sytuacji nie ma go wcale.

ZOBACZ TEŻ: Padniecie jak zobaczycie najnowsze zdjęcie synka Candice Swanepoel!

Ostatnie słowa komentarza skierowała do samych krytyków. Można powiedzieć, że odesłała ich do szkoły, chyba całkiem słusznie…