Są takie rzeczy, które nieustannie przewijają nam się w feedzie instagrama. Kiedyś były to kultowe Superstary od Adidasa, conversy w każdej postaci a ostatnio często widywałyśmy tez kowbojki i wysokie kozaki na szpilce. Nic nie przebije jednak hitowych klapek, które do złudzenia przypominają kultowy model od Hermès. Cena jednak mogła zwalić z nóg, więc influencerki bardzo szybko znalazły sobie produkt zastępczy jakim stał się model “Loupe” od marki Dune London, które dzięki temu, że są 6 razy tańsze, a praktycznie identyczne. I podobno super wygodne!

ZOBACZ TEŻ: TOREBKA, KTÓRĄ MOŻNA SPOTKAĆ W SECOND HANDACH WŁAŚNIE WRÓCIŁA DO MODY. Z HUKIEM!

Mało kto jednak wie, że klapki w 3 kolorach: czarnych, białych i brązowych pojawiły się na rynku jeszcze przed ich droższą wersją. W związku jednak z wielkim zainteresowaniem buty były doszywane aż 6 razy w ciągu zeszłego lata. Zapowiada się, że w tym roku nie będzie tych dostaw mniej, bo zainteresowanie klapkami jest duże nawet teraz, w środku zimy. Tylko na ten moment jest lista oczekujących, na którą wpisało się kilka tysięcy ludzi z całego świata!

Marka zapowiada nowe odsłony klapek, tym razem w innych odcieniach oraz z nadrukami. Nie oznacza to jednak, że klasyczne 3 kolory znikną – jest wręcz odwrotnie. Pojawiły się natomiast takie kolory jak pomarańczowy, żółty, różowy czy turkusowy, a także printy ze skóry lamparta, węża a nawet imitujące jeans.

ZOBACZ TEŻ: MIMO, ŻE ZA OKNEM MRÓZ, W SIECI FASHIONISTKI WYBIERAJĄ TOPOWE SUKIENKI NA WIOSNĘ

Zobaczcie, jak noszą je influencerki z instagrama. Wróżycie im podobny sukces w tym roku?