Niezaprzeczalnie Tomasz Lis i Kinga Rusin mają powód do dumy. Kariera ich córki rozwija się w zawrotnym tempie. Iga pomimo młodego wieku podpisuje kontrakty reklamowe z dużymi markami. W roli modelki występuje też na wybiegu. Chodziła między innymi dla Łukasza Jemioła, Paprocki&Brzozowski oraz MMC.

Iga Lis niejednokrotnie udowadniała także, jak fantastycznie radzi sobie w świecie mediów. Zarówno ona jak i jej mama aktywnie publikują zdjęcia na swoich profilach Instagramowych. Choć Iga ma zaledwie 21 lat, ewidentnie zna się na rzeczy. Jej Insta, zwłaszcza teraz podczas wakacji, to regularna relacja z jej życia.

I choć jej sławna mama niedawno wróciła z urlopu ze swoim partnerem Markiem Kujawą, teraz postanowiła spędzić trochę czasu z córką. Kiedy dwa dni temu Iga wrzuciła selfie z mamą, fani od razu zauważyli uderzające podobieństwo. Komentarze były równie słodkie, co samo zdjęcie.

ZOBACZ TEŻ: Iga Lis już gotowa na studniówkę! Pokazała swoją kreację na Instagramie

Super zdjęcie, piękne kobiety. Pozazdrościć takich relacji!!!

style="overflow:hidden;">

Podobne , jak dwie krople wody …. Super !!!!

style="overflow:hidden;">

Jejku jakie śliczne jesteście Iga kopia mamy jak nic

style="overflow:hidden;">

Bardzo miło zareagował również sam Piotr Kraśko-

Miło, że Iga zabrała na wakacje koleżankę z klasy

style="overflow:hidden;">

Kilka dni później mama i córka na swoich profilach podzieliły się fotkami, którymi potwierdziły to fantastyczne podobieństwo. Komentarze pod zdjęciami są równie pochlebne, co pod poprzednim zdjęciem.

ZOBACZ TEŻ: Padniecie, jak zobaczycie, co ma na głowie Kinga Rusin

Nic dziwnego! Bez dwóch zdań portugalski raj służy obu paniom. Życzymy udanego wypoczynku oraz kwitnącej relacji!