Kim Kardashian West wielokrotnie opowiadała o swoich technikach makijażowych, ulubionych kosmetykach czy nawykach pielęgnacyjnych. Wiele razy słyszeliśmy, jak twierdziła, że zarówno kosmetyki, jak i nawyki są z nią od lat. Nie spodziewaliśmy się jednak, że używa 12-letniego pędzla od znanej marki. Oto, czego jeszcze dowiedzieliśmy się o Celebrytce z jej najnowszego tutorialu.

Nowy tutorial Kim Kardashian dla magazynu Vogue bardzo szybko stał się szeroko komentowany w sieci. Głównie z powodu 27 kroków o których celebrytka wspomina podczas nakładania makijażu. Oto rzeczy, które nas najbardziej zdziwiły, kiedy oglądałyśmy ten 10 minutowy filmik.

Kim nieustannie powtarza, jak ważne dla niej jest nieustanne nawilżanie twarzy. Dwukrotnie nakłada serum na twarz, twierdząc, że lubi, kiedy jej skóra jest wręcz oleista przed nałożeniem podkładu. Mamy pewne wątpliwości co do tego, jak trzyma się jej podkład, ale efekt końcowy wygląda całkiem nieźle.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN ZNOWU PRZYPOMINA ŚWIATU SWÓJ DAWNY WYGLĄD. BARDZO SIĘ ZMIENIŁA?

Celebrytka wspomina o pędzlu, którego używa do podkładu, a który dostała jeszcze będąc na studiach. Śmieje się, że zapewne ma z 12 lat. Na ekranie widzimy starą wersję kultowego pędzla od Mac Cosmetics o nazwie Kabuki. Jego numer to 182. W wersji Kim ma jeszcze brązowe włosie, dużo twardsze od tego, które jest obecnie stosowane. Pędzel znajdziesz na stronie marki TUTAJ .

Inną rzeczą, która nas autentycznie zdziwiła był fakt, że Kim wcale nie ma tak idealnej cery, jak twierdzi. Sama w pewnym momencie wskazuje kilka miejsc na twarzy, gdzie ewidentnie widać zaczerwienienia bądź pryszcze. Do tego ma naprawdę widoczne cienie pod oczami, których nie przykrywa dobrze nawet korektor od autorskiej marki Kim, czyli KKW Beauty. Auć. Na szczęście mocny baking pomaga nawet na tak duże cienie, jakie ma Kim.

Do tej pory również byłyśmy święcie przekonane, że Kim nosi syntetyczne rzęsy. Celebrytka twierdzi jednak podczas filmiku, że to jej naturalne rzęsy. I faktycznie, nie nakłada ani jednej kępki.

ZOBACZ TEŻ: Co za próżność. Kim epatuje DROGIMI torebkami. Ma ich DZIESIĄTKI

Mamy też mieszane uczucia kiedy Kim tłumaczy dziurę w błyszczącym cieniu, zrzucając winę na… córkę, North. Celebrytka mówi, że dziewczynka raz bawiła się paletką i zbyt mocno wcisnęła w niego pędzel. Podsumowuje to słowami: “nie wiem dlaczego ma taką ciężką rękę. Wręcz agresywną.”

Polecamy pełny filmik – można się z niego dowiedzieć wielu prywatnych rzeczy na temat Kim oraz jej rodziny. W tym jej dzieci.

Dajcie znać, jak Wam się podobał!