Jako obecnie panująca królowa konturowania Kim Kardashian, może siedzieć na swoim tronie bez obaw. Jednak wygląda na to, że gwiazda nie zawsze była mistrzynią makijażu. W jednym z postów na swojej stronie przyznała, że w przeszłości popełniała urodowe błędy. Miały bardzo duży związek z tym, jak każda kobieta przeżywała lata dwutysięczne. Chodzi o próby dopasowania makijażu oczu do koloru ubrań.

Uwielbiam monochromatyczny wygląd, ale to było bardzo słabe. Na początku 2000 roku kochałam jasne kolory, zwłaszcza turkusowy. Więc nosiłam turkusowe ubrania, mój makijaż oczu był turkusowy, miałam także turkusowe gumki do włosów.

style="overflow:hidden;">

W dalszej części posta Kim podzieliła się ze swoimi fanami lekcją dotyczącą samoopalaczy. Zdradziła, że kiedy używała ich bez wcześniejszego przygotowania ciała, powstawały plamy i nieładne zacieki. W dodatku po ich użyciu wyglądała zbyt pomarańczowo. To właśnie dlatego zawsze przed wizytą w salonie robi peeling. Tak, aby martwy naskórek był całkowicie złuszczony. W ten sposób przygotowuje skórę na przyjęcie samoopalacza.

ZOBACZ TEŻ: Podobno to pewniak- trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa w drodze!

Ponieważ celebryci bardzo rzadko przyznają się do błędów, dobrze wiedzieć, że pod koniec dnia, kiedy zejdą z czerwonego dywanu, mają takie same problemy, jak my.

Kim Kardashian przyznaje się do urodowego błędu! Już nigdy go nie popełni!

Kim Kardashian przyznaje się do urodowego błędu! Już nigdy go nie popełni!

Kim Kardashian przyznaje się do urodowego błędu! Już nigdy go nie popełni!