Nie będziemy odkrywcami, kiedy napiszemy, że Kim Kardashian jest mistrzynią w wymyślaniu dziwnych nawyków makijażowych i pielęgnacyjnych. Nie raz już pisaliśmy o tym, co potrafi robić na wyżynach swojej kreatywności… Nie ma jednak niczego dziwnego w konturowaniu twarzy – robi to dzisiaj co druga dziewczyna. Czy jednak każda z nas potrzebuje do tego takiej ilości kosmetyków?

Nowa “autoreklama” kosmetyków KKW Beauty na prywatnym koncie Kim zawsze kończy się średnio przyjemnymi komentarzami. Tym razem klientki żalą się, że gdyby chciały “odtworzyć” konturowanie w stylu Kim za pomocą jej produktów, zużywałyby je co tydzień. A ceny nie są niskie… Wśród nich znajdują się również tacy, którzy zarzucają jej kosmetykom średnią trwałość oraz znikomą skuteczność. Pojawiają się też głosy, że Kim używa kosmetyków z takich marek jak MAC Cosmetics czy Smashbox, żeby wzmocnić efekt konturowania.

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYCIE, ILE WARSTW EYELINERA MA NA SOBIE KIM KARDASHIAN!

Jeszcze inni śmieją się, że najpierw wykonturowała swoją twarz i nałożyła pełny makijaż, tylko po to… by nałożyć kolejną warstwę produktów do konturowania.

Myślicie, że taka reklama jest faktycznie skuteczna?