Wszyscy doskonale pamiętamy fenomen sneakersów YEEZY od Kanye West’a. To był prawdziwy fenomen – ludzie ustawiali się w długich kolejkach tylko po to, by kupić buty za 1000 zł. Czasy się zmieniły, ale dzisiaj żeby kupić luksusowe rzeczy trzeba mieć nie tylko pieniądze, lecz także cierpliwość, by czekać. Na fali Kanye stworzył kolejne ikoniczne buty, tym razem kozaki i botki z… plastiku. Pamiętacie te zaparowane nogi w kozakach modelek? Jedyną wierną fanką butów pozostała żona Kanye, Kim Kardashian. I to właśnie ona właśnie ogłosiła na swoim instagramie powrót butów, których nikt nie chciał nosić. Twierdzi, że tym razem to będzie prawdziwy hit!

Myśląc o szpilach od Kanye zawsze przed oczami mam zdjęcia mdlejących modelek na pokazie i z porozpinanymi szpilkami, które od środka są totalnie zaparowane. Jego kolejne projekty były bardziej do “przyjęcia”, ale cena w większości powalała i jedynymi osobami, które mogły sobie pozwolić na ich kupno były siostry Kardashian/Jenner, które niestrudzenie przez ostatnie lata nosiły szpilki od Kanye.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN POKAZUJE TWARZ PRZED KONTUROWANIEM. POLICZYSZ WARSTWY PRODUKTÓW?

O tym, że pojawią się nowe modele, poinformowała na swoim insta stories Kim Kardashian. Pokazała dwie nowe pary. W tle widać stare, plastikowe i niewygodne buty, które wcześniej celebrytka nosiła bez cienia grymasu na twarzy.

Nowe modele, które również są plastikowe, mają jednak być bardziej gumowe, co jednocześnie ma ułatwiać ich noszenie. Nic dziwnego – sztywny plastik był zabójczy dla stóp, powodując odciski, brak oddychania skóry oraz stany zapalne skóry.

Myślicie, że tym razem kolekcja YEEZY zdobędzie więcej zwolenników niż ostatnio?