Kim Kardashian znowu zaskoczyła swoich fanów – pojawiła się na okładce pisma modowego Carine Roitfeld, CR Fashion Book. Kardashianka wzięła udział w sesji jeszcze przed urodzeniem małej North. Do zdjęć pozowała w maju – miała już wtedy pokaźny ciążowy brzuszek, który eksponowała pozując.

Jak to ostatnio w przypadku Kim bywa, nie obyło się oczywiście bez wcześniejszego stopniowania napięcia – początkowo nie było wiadomo, kto jest gwiazdą numeru. Na stronie magazynu pojawiła się zagadkowa okładka – twarz pozującej do zdjęcia zasłonięta była ozdobną maską od Maisona Martina Margiela. Na szczęście Roitfeld nie trzymała czytelników długo w napięciu – następnego dnia po publikacji zagadki ukazała się okładka z zdjęciem Kim.

Kardashianka stanęła przed obiektywem Karla Lagerfelda. Oprawą artystyczną sesji zajął się projektant Riccardo Tisci. Obydwie wersje okładki łączy charakterystyczny akcent – biżuteria. W pierwszym, zagadkowym przypadku jest to maska zdobiona kamieniami, w drugim – złoty grill, który Kim ma założony na zęby.

A to niespodzianka… Co myślicie o całej akcji?

Zdjęcia z sesji:
FOTO 1

FOTO 2

FOTO 3

Kim Kardashian na okladce CR Fashion Book (FOTO)

Kim Kardashian na okladce CR Fashion Book (FOTO)

Kim Kardashian na okladce CR Fashion Book (FOTO)