Podczas gdy marka KKW Beauty w mgnieniu oka stała się ogromnym sukcesem, Kim Kardashian zaczęła rozważać swoją relację z makijażem. I oczywiście postanowiła pochwalić się nią z fanami. W nowym poście na swojej stronie internetowej napisała:

Zawsze interesowałam się pięknem… Stworzenie KKW Beauty było naturalną ewolucją- makijaż był ogromną częścią mojego życia, odkąd byłam małą dziewczynką. Kourtney i ja interesowałyśmy się kosmetykami mamy. Próbowałyśmy wszystkiego, ale z jakiegoś powodu miałyśmy obsesję na punkcie korektora i podkładu. Nakładałyśmy te kosmetyki dosłownie wszędzie!

style="overflow:hidden;">

ZOBACZ TEŻ: Te siostry z Dubaju są upiornie podobne do Kim Kardashian i Kylie Jenner

Miłość do makijażu została w rodzinie. Wygląda na to, że obsesja Kim na punkcie mocnego konturowania ma sens. Idąc śladami Kylie Cosmetics, pierwsza seria zestawów konturujących KKW Beauty po trzech godzinach zarobiła ponad 14 milionów dolarów!

Kontynuując swoje przemyślenia o kobiecym pięknie, Kim zdradziła, że w młodości ukradła szminkę! Co więcej, jej partnerką w zbrodni była Nicole Richie!

Kiedy Nicole Richie i ja miałyśmy około 11 lat, poszłyśmy do apteki w Malibu i wzięłyśmy szminkę. Myślałyśmy, że jesteśmy twardzielkami! Nie pamiętam nazwy koloru, ale był to brązowy odcień od Revlonu.

style="overflow:hidden;">

ZOBACZ TEŻ: Wiedziałyście, że siostra Nicole Richie jest modelką?

Czy wyjawienie historii o kradzieży szminki oznacza, że wkrótce możemy spodziewać się podobnego odcienia w KKW Beauty?