Co za wiadomości! Magazyn People donosi, że Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się trzeciego dziecka! Para najprawdopodobniej wynajęła surogatkę, która urodzi w okolicach stycznia przyszłego roku. Choć wiadomość pierwszy raz ogłoszono już w lipcu, do tej pory nie została oficjalnie potwierdzona.

Kardashianka i Kanye są już rodzicami dwójki dzieci, ale plotki głoszą, że tym razem skorzystali z pomocy surogatki, ze względu na problemy zdrowotne Kim. Choroba, na którą cierpi celebrytka to placenta accreta, czyli łożysko przyrośnięte. Łożysko rozwija się głęboko w podszewce macicy, a to powoduje, że urodzenie dziecka jest niezwykle trudne i bolesne.

ZOBACZ TEŻ: AFERY Z JEFFREE STAREM I KIM KARDASHIAN CIĄG DALSZY… KIM PRZEPRASZA!

W programie telewizyjnym „Keeping Up with the Kardashians”, Kim wiele razy otwarcie wypowiadała się na temat pragnienia posiadania większej rodziny.

Nie pragnę niczego więcej, jak tylko powiększenia rodziny. Chciałabym wiedzieć, że mam swój własny, bezpieczny świat w domu. I jeśli z jakiegoś powodu odeszłabym wcześniej, moje dzieci miałyby w sobie wsparcie, więc wiedziałabym, że sobie poradzą.

Wygląda na to, że powiększenie rodziny jest na horyzoncie. Gratulujemy przyszłym rodzicom i czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji!

Kim i Kanye spodziewają się trzeciego dziecka?! Wynajęli su rogatkę?

Kim i Kanye spodziewają się trzeciego dziecka?! Wynajęli su rogatkę?

Kim i Kanye spodziewają się trzeciego dziecka?! Wynajęli su rogatkę?