Zaledwie kilka godzin temu na instagramie Kim Kardashian pojawiło się zdjęcie celebrytki otoczonej dodatkami domu mody Chanel. Nie czytając opisu, można stwierdzić z miejsca, że Kim zwyczajnie chciała się pochwalić imponującą kolekcją. Nic bardziej mylnego. Zdjęcie jest zapowiedzią konkursu w którym można wygrać wszystkie torebki ze zdjęcia. Czy to będzie najbogatsze rozdanie produktów luksusowych na instagramie?

W opisie czytamy, że szczęśliwy zwycięzca zgarnie wszystkie torebki od Chanel ze zdjęcia. Razem jest ich 10, w tym klasyczny model Boy w kolorze czarnym, który kosztuje około 20 tysięcy złotych.

Co trzeba zrobić aby wygrać? Kim oczekuje, że zwycięzca polubi luksusowy butik sprzedający akcesoria od topowych projektantów, zafollowuje wszystkie osoby, które followuje butik oraz odpowie na pytanie Z kim podzieliłabym/podzieliłbym się kolekcją torebek od Chanel?.

ZOBACZ TEŻ: DZIWNY EFEKT KONTUROWANIA TWARZY U KIM. CZY TO NA PEWNO BYŁO ZAPLANOWANE?

Kim zapewnia, że wszystkie torebki są oryginalne i posiadają dokumenty potwierdzające ich autentyczność. Wysyłkę toreb do wygranej osoby również pokrywa sklep, który zorganizował konkurs na instagramie celebrytki. Dodatkowo, Kim zapewnia, że nie trzeba dokonać zakupów na stronie butiku, aby zwiększyć swoją szansę na wygranie. W związku z regulaminem, aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć 18 lat. Wyniki zostaną ogłoszone 8 kwietnia o godzinie 19 czasu Pacyficznego Standardowego (PST) na stronie www.LifestyleGoals.com.

Weźmiecie udział?