Elegancja to coś więcej, niż moda – to postawa, styl bycia i życia. Nie da się eleganckiej, stylowej kobiety opisać w kilkunastu punktach, ale można przedstawić parę rzeczy, których taka kobieta czy dziewczyna będzie przestrzegać. Dlaczego? Chociażby dlatego, że zna poczucie własnej wartości i nie robi czegoś tylko dlatego, że wszyscy inni to robią. W związku z czym nie musi być super trendy, ale zawsze jest dobrze ubrana. A jedno nie oznacza drugiego.

Kobieta z klasą…

Każdego dnia wygląda dobrze. Nie oznacza to, że ma makijaż wieczorowy nawet gdy katar leje się jej z nosa. Wręcz przeciwnie – dostosowuje ubiór i makeup do miejsca oraz sytuacji. W związku z czym…

Nie jest przebrana, a ubrana. Nie musi gonić za nowinkami modowymi. Wie, w czym jej dobrze i potrafi wybrać coś dla siebie bez ślepego kopiowania blogerek.

Nie epatuje metkami. Logo to dla niej rzecz drugorzędna.

Zawsze wspaniale pachnie. Jest zawsze czysta – od stóp do głów. Jednocześnie nie przesadza z ilością perfum.

Nie robi „fotek z rąsi”. Za parę lat będzie miała w albumie znacznie więcej, niż tylko dzióbki przed lustrem i bikini bridge.

Przykazania kobiety z klasą

Potrafi przyrządzić kilka świetnych potraw. Mogą być najprostsze, ale są sprawdzone i smaczne.

Pijąc kawę, nie grzebie w komórce.

Nie stara się być na siłę lwicą salonową i potrafi słuchać innych.

Szanuje obsługę restauracji, salonów piękności i innych punktów usług.

Ma jakąś pasję. Nie ma nic gorszego, niż dziewczyna, której świat zaczyna się w galerii handlowej, a kończy na jej szafie.

Jest naturalna. Chodzi zarówno o makijaż, jak i zachowanie.

Czyta. Dużo, regularnie. I ma własne opinie.

Plotki może czytać, ale ich nie rozsiewa we własnym kręgu bliskich osób. Lepiej komentować gwiazdy i celebrytów, niż koleżanki.

Przykazania kobiety z klasą