Niezależnie od tego, jakimi uczuciami darzy się rodzinę Kardashianów, nie da się zaprzeczyć, że jedna z sióstr wyglądała ostatnio nieco lepiej. Biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie dresowo-modowe wpadki Khloe Kardashian tym razem pokazała, że nadal potrafi o siebie zadbać. I najprawdopodobniej to właśnie, dlatego że celebrytka ma co świętować!

Przypomnijmy, że we wrześniu pojawiły się plotki o jej pierwszej ciąży. Kardashianka podobno spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim chłopakiem Tristanem Thompsonem. Co prawda kilka dni temu postanowiła odpowiedzieć na komentarze, które internauci zamieszczali pod jej zdjęciem, sugerując w nich ciążę.

W odpowiedzi zaprzeczyła, jakoby ukrywała ciążę ubraniami, ale jej fani są niewzruszeni. W sobotę po raz pierwszy zdecydowała się na publiczne wyjście! 33-latka obchodziła rocznicę powstania Good American.

ZOBACZ TEŻ: CHIRURG ROZPŁYWA SIĘ NAD URODĄ KYLIE JENNER: WYLECZYŁA KOBIETY Z KOMPLEKSÓW!

Miała na sobie czarne, lateksowe spodnie oraz coś na kształt krótkiego szlafroka spiętego w talii złotym paskiem. Czy w ten sposób przyszła młoda mama po raz kolejny potwierdziła plotki? Myślicie, że tą stylizacją starała się ukryć brzuszek?