Khloe Kardashian to jedna z najgorętszych celebrytek świata. Ona i jej znane siostry to prawdziwe seksbomby, które dobrze wiedzą co robić, aby mówili o nich wszyscy. No właśnie, teraz Khloe trafiła na języki mediów, niestety nie za sprawą swojego super wyglądu, a małej instagramowej wpadki… Jesteście ciekawe, co przeskrobała tym razem?

ZOBACZ: POZNAJCIE KHLOE KARDASHIAN W WERSJI SKWAREK

Kilka dni temu miałyśmy dla Was jej najnowsze zdjęcia od fotoreporterów, którzy przyłapali ją, gdy wychodziła ze swojej urodzinowej imprezy w towarzystwie swojego chłopaka, Tristana Thompsona. Już wtedy zaliczyła pierwszą wpadkę, wszystkie media komentowały jej opaleniznę a’la skwarka.

To niestety nie koniec. Khloe postanowiła podzielić się zdjęciem na swoim Instagramie. Problem polega na tym, że to nieco różni się od tych, które tego dnia zrobili fotoreporterzy. Czy siostra Kim chce wyglądać jak ofiara operacji plastycznych? Na to wygląda… Grafik miał sporo pracy, musiał „podkręcić” twarz gwiazdki. Kiedy pierwszy raz zobaczyłyśmy to zdjęcie byłyśmy przekonane, że to ktoś zupełnie inny…

ZOBACZ TEŻ: 5 PRODUKTÓW, KTÓRE POMAGAJĄ KHLOE KARDASHIAN UTRZYMAĆ SEXY FIGURĘ

Ups…