Popularna zasada mówi, że jeśli coś zostało zauważone przynajmniej 3 razy u gwiazd, bardzo szybko można się spodziewać, że za chwilę będzie to super modne. Przykład? Portal Allure.com donosi o paznokciach stylizowanych na krowie łatki, które nosiła już Ariana Grande, a teraz lansuje je Kendall Jenner. Wedle tej zasady trzeba czekać jeszcze na jedną popularną osobę, która pokaże się w tym mani i cóż, można szaleć!

ZOBACZ TEŻ: KENDALL POSTAWIŁA NIE TYLKO NA DZIWNĄ KREACJĘ NA VF. TO DLATEGO CHOWAŁA PALCE?

Nie dalej jak kilka tygodni temu Kendall w jednym z wywiadów wyznała, że bardzo intryguje ją ten styl zdobienia paznokci i zastanawia się, czy go nie spróbować. Wspomniała też o tym, że czuje, że to będzie duży trend w nadchodzących tygodniach.

Wygląda na to, że modelka postanowiła dłużej nie czekać aż potencjał tych paznokci dostrzeże pozostała część show biznesu i samodzielnie wypromowała go na swoim instagramie. W sobotę wrzuciła instastories na którym widać nie tylko idealną skórę twarzy (fitry czy udało jej się uporać z trądzikiem?) lecz także nowe mani. Nie trzeba specjalnego przybliżenia by dostrzec, że paznokcie mają białą podstawę ze starannie pomalowanymi, czarnymi plamkami w kształcie krowich łatek.

Przypominamy, że prowodyrką tego trendu była inna celebrytka – nieco ponad miesiąc temu w takich samych paznokciach chodziła Ariana Grande. Autorką jej paznokci była artystka @nailanatomy ze studia NailSwag w Los Angeles.

ZOBACZ TEŻ: Paznokcie jak kryształy to prawdziwy hit. Kwarcowy manicure jest piękny i elegancki

Myślisz, że to faktycznie stanie się wielkim trendem? Gdybyś jednak chciała się na niego zdecydować – podrzucamy kilka inspiracji z instagrama!