Na ślubie wszystkie oczy powinny skierowane być na parę młodą. Nie ukrywajmy, mowa tu zwłaszcza o pannie młodej. Na ślubie najlepszej przyjaciółki Kendall Jenner wszystkie oczy były skierowane na Kendall Jenner. Mimo że panna młoda nie miała nic przeciwko Kendall postanowiła odnieść się do sukienki, którą wybrała na ślub przyjaciółki.

Co łączy Kate Middleton i Kendall Jenner?

Jenner zamieniła kultowe i nieco obciachowe niebieskie jedwabne sukienki na sukienkę wycinankę zaprojektowaną przez Monot LBD. Perez, przyjaciółka Kendall, udostępniła na Instagramie zdjęcia z jej wielkiego dnia, w tym kilka, na których obecna jest Jenner. Projekt zdecydowanie obnażał skórę, co wywołało ogromne oburzenie na Instagramie. „Nieodpowiedni strój na wesele @kendalljenner, wstyd mi za ciebie” – skomentowała jedna z obserwujących ją osób.

„Brak szacunku dla przyjaciółki. Na każdym zdjęciu, widać Kendall, a nie pannę młodą”. „Oto jak upokorzyć pannę młodą w jednym kroku”, brzmiały negatywne komentarze na Instagramie. Perez co prawda stwierdziła, że Jenner wyglądała „oszałamiająco” i że „kocha” ten look, ale modelka postanowiła odpowiedzieć i wyznała, że poprosiła przyjaciółkę o zgodę na włożenie tej stylizacji.

Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? Naukowcy przedstawili niebezpieczny ranking
Podczas gdy Jenner wybrała dość niekonwencjonalną sukienkę jak na druhnę, panna młoda wybrała tradycyjną suknię Vera Wang bez ramiączek.

Sonda

Stylizacje z metalowej siatki

Nosiłabyś taką sukienkę?