Gala wręczenia Oskarów nie kończy się na rozdaniu statuetek, zaraz po oficjalnej części przychodzi czas na przyjęcie, na który do białego rana bawią się największe gwiazdy Hollywood. W tym roku nie mogło zabraknąć na niej jednej z sióstr Kardashian. Modelka Kendall Jenner wybrała na tę okazję bardzo nietypową kreację…

ZOBACZ TEŻ: CZY KENDALL WŁAŚNIE WYLANSOWAŁA NOWĄ MODĘ NA BRWI? CO BĘDZIE TERAZ MODNE?

Jak przystało na modelkę Kendall może pochwalić się nienaganną figurą, dzięki czemu każda kreacja wygląda na niej zjawiskowo. Celebrytka postanowiła wykorzystać ten fakt, bo na imprezie po wręczeniu statuetek, którą jak co roku organizował magazyn Vanity Fair, pokazała się w bardzo odważnej stylizacji, której nie do końca można nazwać sukienką.

Całość stanowiło raczej coś na kształt obcisłego body, do którego po obu stronach przyczepiony został błyszczący materiał. Kiedy Kendall stała z boku wyglądało to tak jakby po bokach miała dwa wielkie rozporki, ale to tylko złudzenie. Trzeba przyznać, ze to jedna z najbardziej oryginalnych kreacji tego wieczoru. Podczas gdy wiele hollywoodzkich aktorek stawiało na klasyczne długie suknie, Kendall wybrała ozdobne body i wyeksponowanie długich, zgrabnych nóg.

ZOBACZ TEŻ: REWELACYJNA JOANNA KULIG NA OSCARACH 2019. WYGLĄDAŁA ZJAWISKOWO!

A Wam jak się podoba?