Po spektakularnych kampaniach zKate Moss, Cindy Crawford, Adwoah Abwoah, Irina Shayk, Jeanne Damas czy Joanną Kulig, marka Reserved kolejny raz sięga po największe światowe gwiazdy.

W sezonie jesień-zima 19/20 Reserved twarzą kampanii ogłasza ikonę współczesnej pop kultury, królową mediów społecznościowych i top modelkę – Kendall Jenner. 116 milionów obserwujących na Instagramie, 180 cm wzrostu i pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających modelek Forbesa – Kendall Jenner to dziś bezsprzecznie jedna z największych osobowości świata mody, która co sezon chodzi na wybiegach najlepszych projektantów i pozuje w kampaniach najsłynniejszych domów mody.

Reserved w stylu Kendall

W wideo zrealizowanym przez reżysera Gordona Von Steinera modelka wciela się w role bohaterek najsłynniejszych włoskich filmów. Tańczy, uwodzi i flirtuje z kamerą niczym największe diwy dużego ekranu. W najnowszej produkcji Reserved Kendall udowadnia, że jest nie tylko świetną modelką, ale może się też pochwalić talentem aktorskim.

W surrealistycznym modowym filmie Reserved nic nie jest oczywiste. Przenosimy się do włoskiej barokowej willi, gdzie Kendall Jenner śni na jawie i wciela się w rozmaite kobiece ideały: od włoskiej arystokratki ze starych filmów przez szaloną retro dziewczynę zatraconą w tańcu, młodą buntowniczkę z lat 90., aż po… syrenę pływającą w wielkim akwarium w ogrodzie. Kendall w kampanii Reserved raz przypomina zmysłową Sophią Loren z „Małżeństwa we włoskim stylu”, innym razem dziewczęcą Natalie Portman z „Leona Zawodowca” by na końcu stać się jedyną w swoim rodzaju femme fatale. A w tej niewinnej zabawie doskonale pomaga jej moda. Jesienno-zimowe kolekcje Reserved są źródłem skrajnie różnych inspiracji. Moda w kolekcjach Reserved w tym sezonie jest zabawą, ale też formą gry, dzięki której bohaterka — ikona stylu generacji Z – wyraża swoje fascynacje i tęsknoty.

W kampanii Reserved Kendall Jenner, wcielając się w skrajnie różne kobiece role, nosi ubrania z najnowszych, jesienno-zimowych kolekcji marki. Na stronie www.reserved.com w dedykowanej kampanii zakładce,  możecie  znaleźć  selekcję modeli w stylu, który na co dzień towarzyszy Kendall. Ubrania z tej sekcji śmiało można miksować według przepisu gwiazdy albo układać na wiele własnych sposobów.