Czasami praca wymaga od nas wielkich poświęceń. Są zawody mające odgórnie narzucony dresscode, którego muszą się trzymać się wszyscy pracownicy. O ile błyszczące beżowe rajstopy czy spódnica za kolano nie zrobią nam krzywdy, o tyle np. wysokie obcasy już mogą.

ZOBACZ: A CZY TWOJA BABCIA… KONTURUJE SOBIE TWARZ?!

Nicola Gavins kilka dni temu podzieliła się na swoim facebookowym profilu zdjęciem, na którym zobaczymy… stopy jej koleżanki. Dziewczyna zrobiła je po zakończeniu całodziennej zmiany w restauracji Joey, gdzie pracuje jako kelnerka.

Po kilku godzinach „biegania” po sali pełnej ludzi, dziewczyna nie mogła wytrzymać dłużej na wysokich obcasach, zaciskała zęby z bólu. W końcu złamała zakaz i zmieniła buty na płaskie, co szybko zostało zauważone przez managera. Ten powiedział jej, że natychmiast ma przebrać buty, a co więcej – następnego dnia ma stawić się w pracy w szpilkach! Nie interesował go fakt, że dziewczyna straciła paznokieć.

Jakby tego było mało, okazuje się, że pracownicy restauracji nie mają zapewnionych uniformów. Kobiety są zobowiązane do zakupu szpilek zgodnych z wymaganiami kierownictwa.

Zdjęcie viralowo rozeszło się po całym internecie, zostało udostępnione ponad 11 tysięcy razy. Pojawiła się także masa komentarzy, internauci zaczęli bojkotować restaurację.

ZOBACZ TEŻ: Mama obcinała córce grzywkę i wysyłała sms-y

Straszne…

Kelnerka pokazała, jak wyglądają jej stopy po całym dniu pracy