Rozstanie z Orlando Bloomem spowodowało, że Katy Perry drastycznie zmieniła fryzurę. Zdecydowała się na bardzo krótkie włosy, które przefarbowała na jasny kolor. Ta diametralna zmiana spowodowała, że fani porównywali ją nawet do Miley Cirus i twierdzili, że to klasyczna porozstaniowa wpadka.

Kiedy wszyscy zdążyliśmy się już przyzwyczaić do krótkich włosów piosenkarki, ta niespodziewanie komentuje swoją decyzję. Po nazwaniu tego zabawą, przybrała nieco poważniejszy ton.

W tej fryzurze czuję się wyzwolona. Ogólnie rzecz biorąc, czuję 360-stopniowe uwolnione politycznie, psychicznie, duchowe i seksualne, czuję się wyzwolona ze wszystkich rzeczy, które mi nie służą.

style="overflow:hidden;">

ZOBACZ TEŻ: Stylizacja Katy Perry z ACM Awards 2016 to istny koszmar

32-letnia piosenkarka opowiedziała o jeszcze jednej przyczynie tej totalnej metamorfozy. Zdradziła bowiem, że czynnikiem decydującym był również jej wiek.

Chcę ocalić i docenić moje 30 lat. Nikt nie może przywrócić mnie do mojej dwudziestki.

style="overflow:hidden;">

I choć wyznania te są bardzo przekonujące, to nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka tak szczerze wypowiada się o swoim nowym looku. W emocjonalnej wypowiedzi na żywo stwierdziła, że jej włosy symbolizują jej autentyczne oblicze.

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego Katy Perry chciała upodobnić się do sióstr Kardashian? (FOTO)

Więc jak myślicie? Dlaczego to zrobiła?

Katy Perry tłumaczy się z nowej fryzury. Ale wymyśliła…

Katy Perry tłumaczy się z nowej fryzury. Ale wymyśliła…

Katy Perry tłumaczy się z nowej fryzury. Ale wymyśliła…