Kobiece ciało po porodzie bardzo się zmienia. Aby zachować formę, należy ćwiczyć zarówno w trakcie ciąży, jak i po niej. Dochodzenie do siebie zawsze zajmuje czas i wymaga cierpliwości. Katy Perry pokazała na Instagramie, że ma do siebie dystans i że woli poświęcić pierwsze miesiące na coś innego! Na swoim TikToku i Instagramie opublikowała zabawny filmik.

Kierunek bielizna – stylizacje polskich marek z pięknymi biustonoszami

Katy Perry

Katy Perry i Orlando Bloom w sierpniu doczekali się swojej pierwszej pociechy – córeczki Daisy Dove. Wiele razy pokazywała, jak bardzo cieszy się swoim macierzyństwem. Zamiast spędzać mnóstwo czasu na sali gimnastycznej, woli spędzać go ze swoją córeczką. Nie zależy jej na „idealnej formie”, lecz na szczęściu, które daje jej wychowywanie dziecka. I chociaż nie wyciska z siebie siódmych potów, wygląda bardzo dobrze. Pokazała, czemu zawdzięcza ten efekt! Tego się nie spodziewasz! Piosenkarka po raz kolejny udowodniła, ze ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie.

Flanelowe i satynowe piżamy, kobieca bielizna i pluszowe szlafroki. Nowa świąteczna kolekcja Victoria’s Secret Holiday 2020

Odpowiednia bielizna modelująca

Piosenkarka pokazała, że istnieje o wiele szybszy i łatwiejszy sposób na odchudzenie się o kilka kilogramów (optycznie). Piosenkarka nagrała filmik, na którym pokazała, jak przechadza się po garderobie w przepięknej stylizacji i starannie wykonanym makijażem. Widać, że to przed jakimś większym występem. Na filmiku pojawiają się napisy „siła”, „postawa”, „styl”, „pewność siebie”, „seks”. Kiedy Katy Perry podchodzi bliżej, podnosi swój ubiór i demonstruje bieliznę. Jak się okazuje, piękną figurę zawdzięcza odchudzającym, obciskającym majtkom z wysokim stanem. W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych słów od osób, które cieszą się, że pokazała prawdę i nie wstydzi się noszenia tego typu odzieży. Co uważacie na temat takiej bielizny? Również korzystacie z jej właściwości?