Gwiazdą najnowszego numeru SHAPE została brytyjska top modelka i aktorka Kate Upton. Jaki jest jej sposób na zdrowie, doskonałe sampoczucie i świetną figurę?

„Gdy ćwiczę, daję z siebie wszystko – po to, by czuć się dobrze, być zdrową i pewną siebie”, powiedziała Kate Upton w rozmowie z SHAPE. 25-latka zdradza swoje sposoby na utrzymanie świetnej sylwetki, a także mówi o wewnętrznej przemianie jaka zaszła w niej po latach. Niegdyś modelka ćwiczyła, by być szczupłą – tego wymagał od niej świat mody. Teraz ćwiczy, by mieć dużo energii i w pełni korzystać z życia.
Co znajdziecie w najnowszym numerze SHAPE?

Styczniowo-lutowy numer SHAPE to przede wszystkim skuteczne sposoby na schudnięcie, czyli jak zaprogramować swój mózg na odchudzanie? Nowy rok, nowa dieta? Dobierz jadłospis specjalnie dla siebie i zacznij nowy rok w najlepszej kondycji.

Poznaj najnowsze trendy fitness na rok 2018 Jakie ćwiczenia będą najpopularniejsze? A jakie odchodzą w zapomnienie? Bądź pierwsza i dowiedz się, co w fitnessowej trawie piszczy razem z najnowszym numerem SHAPE.

To i wiele więcej porad, przepisów, shoppingów i ćwieczeń znajdziecie w nowym SHAPE.

Od dzisiaj w kioskach!