Po ślubie z księciem Williamem w 2011 roku Kate Middleton ujawniła, że zostanie patronką brytyjskiej organizacji charytatywnej Action on Addiction. Przez ostatnie 10 lat księżna Cambridge wspierała wiele organizacji charytatywnych, które pomagają ofiarom uzależnień i niosą pomoc rodzinom osób uzależnionych. Po wielu latach bliskiej współpracy pomogła uruchomić najnowszą kampanię The Forward Trust „Taking Action on Addiction”. Kampania ma na celu zwiększenie świadomości i zrozumienia uzależnienia poprzez edukowanie opinii publicznej. The Forward Trust ma nadzieję zachęcić tych, którzy walczą z nałogiem, do szukania pomocy i zapewnić im sposób na otrzymanie pomocy.

Czy Kate Middleton potajemnie przeszła metamorfozę włosów?

Kampania rozpoczęła się we wtorek 19 października podczas Tygodnia Świadomości Uzależnień. Aby pomóc rozpocząć kampanię, Kate wygłosiła przemówienie programowe, opowiadając o błędnych wyobrażeniach na temat uzależnień.

Stylizacja Kate Middleton podczas inauguracji kampanii The Forward Trust

Rozpoczynając kampanię, Kate Middleton miała na sobie odważną stylizację. Czerwona, plisowana spódnica Christophera Kane’a współgrała idealnie w połączeniu z dopasowanym czerwonym golfem z długim rękawem, cielistymi czółenkami i mini torebką. Księżna wyglądała absolutnie oszałamiająco, ale czerwień ma w tym przypadku kluczowe znaczenie. Kolor ten reprezentuje świadomość uzależnienia i uzdrowienia.

Middleton powiedziała, że „uzależnienie nie jest wyborem. Nikt nie decyduje się na uzależnienie. Ale może się to zdarzyć każdemu z nas. Nikt z nas nie jest odporny. Zbyt rzadko jest to omawiane jako poważny stan zdrowia psychicznego i rzadko poświęca się czas, na odkrywanie i zrozumienie jego podstawowych przyczyn”.

Christina Aguilera już tak nie wygląda! To zdecydowanie zmiana na plus!

Sonda

Stylizacja Kate Middleton

Co sądzisz na temat tej stylizacji Kate Middleton?