Już w kwietniu Kate Middleton urodzi przyszłego członka rodziny królewskiej. Zastanawiacie się, jak wygląda w ostatnim miesiącu ciąży? Podczas królewskich uroczystości Wielkanocnych wystąpiła w szpilkach i czarnym eleganckim płaszczu. Internauci skrytykowali ją za buty.

W ciągu następnych dwóch miesięcy rodzina królewska ma w planach dwie bardzo ważne daty. Oprócz wyczekiwanego ślubu księcia Harry’ego z aktorką Meghan Markle, który odbędzie się 19 maja, wszyscy nie mogą się doczekać przyjścia na świat trzeciego dziecka księcia Williama i Kate Middleton.

ZOBACZ TEŻ: CZY TO MOŻLIWE, ŻE KATE MIDDLETON APLIKUJE NA SKÓRĘ TWARZY COŚ TAKIEGO?

Data porodu księżnej Cambridge ustalona jest na 23 kwietnia, co oznacza, że do rozwiązania zostały zaledwie trzy tygodnie. Księżna czuje się świetnie i nie opuszcza ważnych wydarzeń, co niezwykle cieszy jej fanów, którzy mogą oglądać jej stale powiększający się brzuszek.

W ostatnią niedzielę para królewska pojawiła się na uroczystej mszy Wielkanocnej w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Kate jak zwykle prezentowała się nienagannie.

ZOBACZ TEŻ: KATE MIDDLETON ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH I ZROBIŁA TATUAŻ!

Wybrała ciemny płaszcz, który przepięknie podkreśli jej kształty. Dobrała do tego białą broszkę, kremową torebkę i szpilki w tym samym kolorze. Całość dopełniło brązowe nakrycie głowy. Czy to ostatnie wydarzenie, podczas którego mamy przyjemność oglądać księżną w zaawansowanej ciąży?

Kate Middleton w szpilkach trzy tygodnie przed porodem. Jak wygląda księżna?

Kate Middleton w szpilkach trzy tygodnie przed porodem. Jak wygląda księżna?

Kate Middleton w szpilkach trzy tygodnie przed porodem. Jak wygląda księżna?