Prosta zamszowa kopertówka to ulubiona torebka księżnej Walii. Kopertówka Natasha od Emmy London jest podstawowym elementem kolekcji akcesoriów królewskich od 2016 roku. Middleton ma ją aż w 11 kolorach, od klasycznej czerni po róż Barbie.

Prawda na temat relacji Kate Middleton i Camilli Parker Bowles

Kate Middleton kocha torebkę od Emmy London

Niezależnie od tego, czy jest to nabożeństwo bożonarodzeniowe, wycieczka na Bahamy czy odsłonięcie portretu to jedyna torba, która najczęściej pojawia się na imprezach z księżną Kate. Wykonane z wysokiej jakości zamszu torby Emmy London są ręcznie robione w Portugalii. Założycielka marki, Emmy Scarterfield, w wywiadzie dla Page Six Style powiedziała, że „prostota” tej charakterystycznej torby, którą jej marka oferuje od 2011 roku, jest tym, co „sprawia, że jest tak łatwa w noszeniu”.

Kate zadebiutowała z torbą podczas nabożeństwa z okazji Dnia Wspólnoty Narodów w 2016 roku. Zielona wersja torebki pojawiła się w londyńskim Design Museum w maju 2022 roku. Co ciekawe, uwielbiany przez rodzinę królewską projekt zawiera ukryty pasek z łańcuszkiem, ale księżna Walii nigdy nie używała go na żadnej ze swoich toreb.

Horoskop miłosny na MARZEC

Sonda

Trądzik na plecach i dekolcie - jak skutecznie go zwalczyć

Borykasz się z trądzikiem na plecach i dekolcie?