Koronacja króla Karola III zbliża się wielkimi krokami. Chociaż służy jako monarcha Wielkiej Brytanii od śmierci królowej Elżbiety II, nie odbyła się jeszcze formalna ceremonia, która umocniłaby przekazanie korony. Koronacja jest gestem symbolicznym i historycznym, ale zawsze wywołuje bardzo dużo emocji na całym świecie.

Królewska ekspertka ujawniła, dlaczego Kate Middleton płakała przed ślubem

W tym tygodniu w Wielkiej Brytanii obchodzony był pierwszy Dzień Wspólnoty Narodów od czasu objęcia tronu przez Karola. Królowi i Camilli Parker Bowles, królowej małżonce, towarzyszyli podczas ceremonii książę i księżna Walii, William i Catherine. Królewscy fani byli zainteresowani tym, co król Karol miał do powiedzenia, ale wszystkie oczy były zwrócone na księżną Kate. Wystylizowała jeden z najmodniejszych trendów 2010 roku.

Kate ożywiła popularny trend z 2010 roku

Podczas obchodów Dnia Wspólnoty Narodów Kate była widziana ze swoim mężem Williamem, księciem Walii. Miała na sobie peplum z dopasowaną spódnicą i granatowy kapelusz, który musiała trzymać ze względu na porywisty wiatr. Chociaż wyglądała oszałamiająco, nie mogliśmy nie zauważyć, że wróciła do jednego z największych trendów 2010 roku stylizując marynarkę z drapowaniem w talii.

Peplum

Kate sama wyznacza trendy, ale kilka gwiazd, w tym Florence Pugh już wykorzystały go w swoich stylizacjach. Trend ten z pewnością nie jest dla wszystkich, ale Kate wyglądała wspaniale.

Syn Alicji Bachledy-Curuś pojawił się na Oscarach. Dumna mama komentuje

Sonda

Stylizacja Kate Middleton

Co sądzisz na temat tej stylizacji Kate Middleton?