Kate Middleton i książę William są małżeństwem od 10 lat. Ich rocznica, która odbyła się w kwietniu, była wypełniona mnóstwem uroczego, królewskiego kontentu. Książęca para wzięła udział w sesji zdjęciowej i opublikowała film, w którym Kate i William bawią się z dziećmi na plaży.

Kristen Stewart jako księżna Diana w nadchodzącej premierze filmu Spencer. Wygląda identycznie?

Dociekliwi dostrzegą, że film wypełniono szczegółami, które chętnie rozszyfrowują eksperci od mowy ciała. Najprawdopodobniej będą analizować go jeszcze przez kolejne nadchodzące tygodnie. Naprawdę szybko rozszyfrowano jednak stylizację Kate, która według ekspertów złożyła ubiorem hołd księżnej Dianie. Na filmie Kate miała na sobie czerwony sweter z białym wystającym elementem – czyli kultowym marszczonym kołnierzykiem.

Jak wskazuje The Sun , była to jedna z ulubionych stylizacji księżnej Diany, który nosiła ją naprawdę bardzo często, w tym w Kornwalii w 1983 roku i podczas przyjęcia w ogrodzie, które odbyło się w Pałacu Buckingham przed ślubem.

Owoce, które zawierają najmniej cukru. Można jeść je bez umiaru

Księżna Diana - kołnierzyk Kate Middleton

Księżna Diana - kołnierzyk Kate Middleton

Kate Middleton pokazała zupełnie nowy diamentowy naszyjnik, który kosztował ponad 12 tysięcy dolarów. Miał być on prezentem rocznicowym od Williama. Naszyjnik połączyła z pierścionkiem zaręczynowym i diamentem, który należał do Diany. Zauważyliście, że William nie nosi obrączki? To oczywiście nic alarmującego, jednak wcześniej wspomniani eksperci już główkują, dlaczego członek rodziny królewskiej pozwolił sobie na taką wpadkę. Lubicie tę książęcą parę, czy wolicie Meghan i Harry’ego?