Z okazji czterdziestych urodzin Kate Middleton zapozowała do wyjątkowych zdjęć. Nowe portrety księżnej honorują dwóch innych znanych członków rodziny królewskiej, a mimo to w sieci nie zabrakło szyderczych komentarzy na temat jej wyglądu oraz stylizacji zdjęć.

Na trzech efektownych zdjęciach księżna Cambridge pozuje w sukiniach od Alexandra McQueena oraz w szczególnie wyjątkowej biżuterii. Jeden z kadrów pokazuje Middleton w jednoramiennej czerwonej satynowej sukni i kolczykach Queen’s Diamond Frame. Na pozostałych dwóch zdjęciach, oba wykonane w czerni i bieli widzimy ją w kolczykach z pereł Collingwood, które kiedyś należały do jej zmarłej teściowej, księżnej Diany.

Zdjęcia posiniaczonej Kate Middleton krążą po sieci!

Middleton zaprezentowała klasyczne perłowe krople zarówno w białej sukni z odkrytymi ramionami, jak i w asymetrycznej marszczonej sukience w tym samym odcieniu. Kolczyki te zostały podarowane Dianie przed jej ślubem z księciem Karolem w 1981 roku. Kate Middleton do sesji zdjęciowej wybrała również potrójną bransoletkę z pereł księżnej Walii – i oczywiście jej kultowy szafirowy pierścionek zaręczynowy. Sesję zdjęciową wykonał włoski fotograf mody Paolo Roversi.

Choć dodatki mogły zostać wybrane, by oddać hołd teściowej i babci w sieci nie zabrakło negatywnych komentarzy. Internauci zarzucają księżnej nienaturalny wygląd oraz nadęte pozy. Co wy sądzicie o tych zdjęciach?

W tej wiosce kupisz dom na wzgórzu z pięknym widokiem na jezioro. A wszystko to za… 4 złote!