Księżna Cambridge, Kate Middleton wzięła udział w niedzielnym nabożeństwie z okazji Dnia Pamięci w Londynie, ubrana w całkowicie czarną stylizację zwieńczoną kapeluszem z szerokim rondem. Owa stylizacja przywodzi na myśl księżną Dianę, która nosiła niemalże identyczne nakrycie głowy podczas tego samego wydarzenia w 1992 roku.

Błędy w hicie kinowym Spencer. Fani i przyjaciele Lady Di oburzeni

Kapelusz jest czarną wersją toppera, który Middleton nosiła już kolorze niebieskim. To kapelusz z opadającym rondem Tiffany marki Lack and Company. W niedzielę sparowała go z wojskową kurtką Alexandra McQueena, którą po raz pierwszy założyła na Dzień Pamięci w 2018 roku z fascynatorem.
Choć wyrazisty stylizacja do złudzenia przypomina stylizację Diany, jest to wybór preferowany przez królową Elżbietę II. W ostatniej chwili zdecydowała się ona pominąć tegoroczną imprezę po skręceniu kręgosłupa. Middleton pokazała wsparcie żołnierzom za pomocą tradycyjnych maków, a także kryształowej broszki ze sklepu makowego Royal British Legion’s Poppy Shop.

Przez lata Middleton nosiła mnóstwo stylizacji inspirowanych Dianą – w tym błyszczącą złotą sukienkę z peleryną Jenny Packham. Na wrześniową premierę „No Time to Die” włożyła uderzająco podobną złotą suknię.

Willa Justyny Steczkowskiej: Szalone meble, dywany ze skóry, bajkowy ogród