W najnowszym numerze polskiego wydana magazynu In Style znajdziemy wywiad, a raczej rozmowę dwóch przyjaciółek – Stelli McCartney (w roli redaktorki In Style) z Kate Hudson.

Oprócz tego, że Kate jako swoją ulubioną projektantkę podaje właśnie Stellę, to zdradza też, że ma ogromną słabość do biżuterii: – „Lubię rzeczy komfortowe, lekkie. I dużo, bardzo dużo biżuterii”. Aktorka przyznaje, że gdyby miała wybrać między ubraniami a biżuterią, to wybrałaby to drugie.

Dla Hudson bardzo ważną częścią kobiecej garderoby jest bielizna: – „Nie wyobrażam sobie dnia bez Nearly Nude. Wyjątkowo cienka, można ją nosić nawet pod szyfonową sukienkę. Natomiast Wolford ma taki rodzaj majtek, które trzymają całe ciało w uścisku. Są dość drogie, ale kobiety powinny inwestować w bieliznę! Nigdzie nie ruszam się bez stanika bez ramiączek Calvina Kleina„.

Jednym z bezsprzecznych atutów aktorki są piękne włosy. Hudson dba o nie za pomocą kosmetyków, które stworzyła razem z fryzjerem Davidem Babaii. Kate na własnej głowie przetestowała wszystkie produkty z tej serii. Dodatkowo są one ekologiczne, a 10% zysku z ich sprzedaży przeznaczone jest dla organizacji chroniącej dziką przyrodę – Wildaid.

W środku numeru znajdziemy sesję zdjęciową z Kate autorstwa Marka Abrahamsa – ubraną m.in. w stroje od Niny Ricci, Ralpha Laurena, Stelli McCartney czy Alexandra Wanga.

Na okładce ma na sobie top marki Etro z kolekcji wiosna 2009, bransoletki Stephen Dweck oraz pierścionek od Freda Leightona.

Sesja i wywiad miały swoją premierę kilka miesięcy wcześniej w amerykańskim wydaniu magazynu. Pozostałe zdjęcia najdziecie tutaj.

Jak Wam się podoba Kate Hudson dla magazynu In Style?

 Kate Hudson w rozmowie ze Stellą McCartney

Etro – wiosna/lato 2009
 Kate Hudson w rozmowie ze Stellą McCartney