Na okładce grudniowego numeru magazynu Cosmopolitan znalazła się aktorka Kate Hudson – królowa fabryki snów, żyje z pasją i dla pasji. Ulubienica Hollywood, która odkryła sekret, jak stać się kobietą sukcesu – cokolwiek zrobi to się sprzedaje, cokolwiek ma na sobie, chcemy to kupić, w jakimkolwiek filmie wystąpi, idziemy do kina. Kate Hudson zdradza czytelnikom Cosmo co tak naprawdę lubi a czego nie znosi i dlaczego nie boi się krytyki oraz ujawnia całą prawdę o Hollywood.

Ponadto w magazynie…

Ujawniamy makijażowe triki wszech czasów – przedstawiamy 5 kluczowych elementów udanego make-up dla początkujących i nie tylko, po ich opanowaniu będziesz wyglądała świetnie i olśnisz urodą znajomych. Rywalki od serca – co zrobić gdy Twoja przyjaciółka jest twoją rywalką.

Opisujemy znane damskie, rywalizujące ze sobą duety Ewa Chodakowska i Ania Lewandowska, siostry Hadid czy polskie szafiarki Jessica Mercedes i Maffasion. Co je łączy zdrowa rywalizacja czy może coś zupełnie innego …? Tego dowiemy się w najnowszym Cosmo.

Wróżka prawdę Ci powie, ale czy na pewno ?? – kolejki do wróżek i sumerologów zaczynają się wydłużać, a w Cosmo ujawniamy z jakimi pytaniami najczęściej przychodzimy do wróżek.

Pomagamy rozpoznać syndrom księcia na białym koniu – wyjaśniamy co to oznacza i jak nie dać się nabrać. Nowe strategie randkowania – jak profesjonalnie zaplanować randkę, osłodzić akcję poszukiwawczą i zwiększyć szansę na happy end.

Moda w Cosmo to najnowsze trendy, najlepsze stylizacje i tona inspiracji. W najnowszym numerze pokazujemy sukienki, w których każda kobieta wybierze idealną kreacje dla siebie i będzie wyglądała obłędnie.

Tylko dla Cosmo Girl – 30% zniżki na wszystkie nowości w sklepie DeeZee.pl

Kate Hudson gwiazdą grudniowego wydania magazynu Cosmopolitan