Katarzyna Zielińska w wyjątkowy sposób uczciła rocznicę swojego ślubu. Od tamtego pamiętnego dnia minęło już osiem lat. Z tej okazji gwiazda na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia ze ślubu. Jak wyglądała suknia Katarzyny Zielińskiej?

Suknie ślubne w stylu boho – najpiękniejsze inspiracje z Instagrama

Szczęśliwa żona

Aktorka wyszła za mąż 3 sierpnia 2013 roku, a to oznacza, że już od ośmiu lat jest szczęśliwą żoną. Ceremonia nie była medialnym wydarzeniem i praktycznie do ostatniej chwili stanowiła dla fanów aktorki tajemnicę. Wówczas gwiazda niechętnie dzieliła się szczegółami dotyczącymi wydarzenia, jednakże w mediach pojawiły się zdjęcia z przepięknej uroczystości. Dzięki temu fani mogli zobaczyć, jaką kreację wybrała na ten dzień ich idolka. A Ty pamiętasz, jak wyglądała suknia ślubna Katarzyny Zielińskiej? Aktorka nam ją przypomniała, publikując na Instagramie zdjęcia wykonane tego wyjątkowego dnia.

Zamówiła przepiękną suknię, prawda? Teraz zobacz, co wyjęła z paczki

 

Suknia ślubna Katarzyny Zielińskiej

„Każdy dzień naszego wspólnego życia traktujemy jako wyjątkowy i jedyny. Nie wyobrażam sobie inaczej. Miłość, wzajemne wsparcie i radość z każdego poranka i wieczoru. Miłość oczywiście „po góralsku”. Czyli czasem tupiemy nogą” – brzmi podpis pod wyjątkowym zdjęciem, które upamiętnia ważny w życiu pary dzień. Pozostaje nam życzyć parze wszystkiego najlepszego i jeszcze więcej szczęścia i radości ze wspólnego życia! A jak wyglądała suknia ślubna gwiazdy?

Katarzyna Zielińska zdecydowała się na suknię z gorsetową, mocno dopasowaną górą, ozdobioną kokardką. W biodrach suknia miała mocne marszczenia, które nadawały objętości, a z tyłu znajdował się tren. Jak Wam podoba się kreacja, którą wybrała na ten dzień aktorka? Waszym zdaniem takie suknie ślubne wciąż są modne?