Kasia Cichopek po raz kolejny pokazała, że doskonale zna się na modzie! Tym razem na tapet wzięła jeans. Tym zestawem udowodniła, że ten materiał jest uniwersalny, ponadczasowy i mogą go nosić kobiety w każdym wieku! Jeansowy komplet wygląda na niej obłędnie. „Jak nastolatka!”.

TOP 5 stylizacji Kasi Cichopek idealnych na lato w mieście. Która z nich najlepsza?

Kasia Cichopek uwielbia modę

Katarzyna Cichopek wśród swoich fanek słynie ze swojego fantastycznego wyczucia stylu. Bardzo często publikuje na Instagramie zdjęcia swoich stylizacji, które w większości są bardzo ciepło przyjmowane przez jej obserwatorki. Kasia uwielbia zarówno droższe ubrania, ale w jej szafie jest również miejsce na propozycje z sieciówek. Nie trzeba mówić, że właśnie takie zestawy cieszą się największą popularnością – mają przystępne ceny, które pozwalają użytkowniczkom Instagrama podpatrzeć prawdziwe perełki. Jeansowy komplet także przypadł im do gustu!

Katarzyna Cichopek odpowiedziała na zarzuty dotyczące jej wyjazdu na Dominikanę. „Uciekliśmy, potrzebowaliśmy tego bardzo, żeby naładować akumulatory”.

 

Jeansowy komplet Kasi Cichopek

„Jeszcze tylko kilka dni w mieście” – podpisała zdjęcie, na którym prezentuje swoją najnowszą stylizację. Wybrała świetny jeansowy zestaw. Jest bardzo prosty i klasyczny, dzięki czemu nie wyjdzie z mody jeszcze przez kilka sezonów. Może się wydawać, że nie ma w nim nic specjalnego, ale zdaniem internautów zdecydowanie daje efekt łał! Zestaw składa się z krótkiej kurteczki oraz dopasowanej kolorystycznie spódniczki mini. Jasnoniebieski zestaw uzupełnia biała bluzka. Aktorka ciemne włosy związała w wysoki kucyk, który latem zawsze sprawdza się podczas upałów. Dodatki w postaci białych sportowych butów na grubej podeszwie, ciemnych okularów i czerwonej torebki świetnie domykają całą stylizację. A jak Wam się podoba zestaw, który wybrała Kasia Cichopek?