Kasia Tusk zdradziła na swoim Instagramie, jakie buty lubi nosić na specjalne okazje. Okazało się, że są to niezwykle modne skórzane klapki na obcasie z najnowszej kolekcji marki Kazar, zaprojektowanej wspólnie z Kasią Sokołowską.

„Dzisiaj w kaloszach sprzątamy ogród. Na specjalne okazje wolę jednak te ze zdjęcia” – tak w ten weekend Kasia Tusk napisała na swoim instagramowym profilu pod fotografią przedstawiającą jej nowe buty na wiosnę 2021.

Klapki wyróżnia niezwykle popularny w tym sezonie, charakterystyczny kwadratowy nosek. To trend, który powrócił do świata mody w wielkim stylu, rozkochując w sobie największe modowe autorytety. Zwróćcie uwagę na dziesięciocentymetrowy obcas o finezyjnym kształcie, który subtelnie poszerza się ku dołowi. Dzięki temu buty są bardziej stabilne, a przede wszystkim wygodne! Nadrukowany pod piętą uroczy motyw pudelka nawiązuje do miłości Kasi Sokołowskiej do ulubionej rasy i jej suczki Helenki. Klapki dostępne są w aż pięciu wariantach kolorystycznych.

Kolekcja kazar x kasia to efekt współpracy marki Kazar i Kasi Sokołowskiej – niezwykle popularnej reżyserki pokazów mody, a zarazem charyzmatycznej osobowości telewizyjnej. Po sukcesie ostatniej kolekcji, którą pokochali klienci, gwiazdy oraz influencerzy, powstała kolejna z serii kolekcja kapsułowa. Z całą pewnością zachwyci ona jakością i estetyką nawet najbardziej wymagające kobiety.

Kasia i zespół Kazar postawili na paletę naturalnych i wysublimowanych barw, nawiązującą do kolorów ziemi, charakteryzującą wszystkie kapsułowe kolekcje kazar x kasia. Tym razem odcienie bieli, piaskowe beże, dymne szarości i głębokie brązy zostały wzbogacone o szlachetny, zgaszony błękit.

Kapsuła kazar x kasia jest już dostępna na kazar.com.

Sprawdźcie kilka innych modeli z kolekcji kazar x kasia, które zwróciły naszą uwagę. Są idealne na wiosnę!

kazar

kazar

kazar

 

Artykuł sponsorowany