Kasia Struss, która właśnie obchodzi 10-lecie swojej kariery w modelingu, udzieliła szczerego wywiadu magazynowi Viva!. W rozmowie opowiedziała o swoich dalszych planach, a także o swoim ukochanym.

Czytaj także: KASIA STRUSS UCZY JAK EKSPONOWAĆ DEKOLT…

Zaraz będę miała magiczną trzydziestkę, moja kariera trwa już dość długo, pojawia się pytanie, co dalej – rozważa w wywiadzie. Nie boję się tego, ale wiem, że będzie to najpoważniejszy krok, jakiego w życiu dokonam. Wiem, że nie chcę być w Nowym Jorku przez całe życie i teraz zastanawiam się, gdzie chcę mieć bazę, gniazdo. To nie jest proste, bo nie jestem sama. Jestem w związku, więc musimy razem się na coś zdecydować – mówiła o swoich planach.

Jesteście ciekawi jak Kasia poznała swojego ukochanego?

Czytaj także: Tylko u nas – Kasia Struss z chłopakiem (FOTO)

Plusy życia w związku – miłość. Budzenie się przy kimś rano. Albo zasypianie w objęciach osoby, którą się kocha. Tego nie da się niczym zastąpić. W moim przypadku była to miłość od pierwszego spojrzenia. I tylko tyle. Wiedziałam, że to ten mężczyzna. Był spoza mojej branży i mojej grupy znajomych. To było strasznie fajne, bo ja musiałam poznać jego przyjaciół, a on moich. Potem te grupy się połączyły. Tak buduje się zdrowy związek.

Happy birthday Francois 💘

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kasia Struss (@kasiastruss)

Kasia Struss szczerze o swoim chłopaku i dalszej karierze

Kasia Struss szczerze o swoim chłopaku i dalszej karierze