Kasia Cichopek postanowiła wykorzystać ciepłą pogodę najlepiej, jak tylko potrafi. Podróżuje po kraju, spotyka się z rodziną i znajomymi. Zasze dba o to, by wyglądać jak najlepiej. Bardzo często publikuje zdjęcia, na których chwali się swoim doborem ubrań. Teraz zainspirowała się stylem pin-up girls!

TOP 5 stylizacji Kasi Cichopek idealnych na lato w mieście. Która z nich najlepsza?

Inspiracje w modzie

Kasia Cichopek jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Sławę przyniósł jej serial „M jak miłość”, gdzie od 20 lat gra postać Kingi. Aktorka zjednała sobie mnóstwo ludzi, tworząc wierne grono fanów, którzy chętnie śledzą jej karierę i poczynania. Kasia uwielbia media społecznościowe i często udziela się na Instagramie, na którym praktycznie codziennie publikuje coś nowego. Czasem są to zdjęcia zza kulis pracy, innym razem dokumentuje szczęśliwe chwile z rodziną, a jeszcze innym – swoje stylizacje. I to właśnie one cieszą się ogromną popularnością wśród fanek gwiazdy. Kasia bardzo często inspiruje się przeróżnymi stylami oraz nie ogranicza się do jednego z nich. Stara się, aby jej szafa wypełniona była przeróżnymi ubraniami. Ta inspiracja pin-up girls zebrała mnóstwo komplementów!

Kasia Cichopek w ślicznych klapkach na lato. Wiemy, gdzie można je kupić

Stylizacja inspirowana pin-up girls.

Biorąc pod uwagę, jak ciepło przyjmowane są stylizacje Kasi Cichopek, nie powinnyśmy się dziwić, że tak często je wrzuca na swoje konto na Instagramie. Tym razem aktorka postawiła na coś totalnie w letnim klimacie – to bardzo kobieca stylizacja składająca się z wiązanej białej bluzki odsłaniającej brzuch, krótkich jeansowych szortów oraz dodających pazura butów na koturnie. Do tego klimat robi dobór fryzury – upięte włosy z przewiązaną bandamką – oraz makijaż, którego głównym punktem są czerwone usta. Jak Wam podoba się gwiazda w takim kobiecym wydaniu?