Sekretem świetnego wyglądu Kasi Cichopek jest przede wszystkim jej pozytywna energia i szeroki uśmiech. Za każdym razem zjednuje sobie dzięki temu ludzi. Nie bez znaczenia są także jej stylizacje – zawsze wyglądające perfekcyjnie. Kasia jest wśród swoich fanek znana z genialnego wyczucia mody. Jednocześnie bardzo często ubiera się w sieciówkach, co sprawia, że jej obserwatorki są w stanie odtworzyć to, co nosi gwiazda. Beżowy total look to hit na lato i aktorka doskonale o tym wie. Zrobił furorę wśród jej obserwatorek, chociaż nie zabrakło także nieprzychylnych komentarzy. Uwaga internautów skupiła się na… butach.

 

 

Fantastyczny koronkowy komplet ze Stradivariusa. Uwielbia go Julia Wieniawa!

Monochromatyczny look w minimalistycznych odcieniach

Tego lata w modzie pozostają monochromatyczne looki. Prym wiodą minimalistyczne kolory: beże, biele, odcienie kawowe i brązowe. To właśnie one sprawiają, że stylizacja sprawia wrażenie niezwykle eleganckiej, stonowanej, ale jednocześnie bardzo na czasie. Nic więc dziwnego, że gwiazdy tak chętnie sięgają po ten efekt. Jedną z nich jest gwiazda jednego z najpopularniejszych polskich seriali – „M jak miłość”. Kasia Cichopek postawiła na beżowy total look. Zebrała mnóstwo komplementów, z wyjątkiem butów, które wywołały w komentarzach niemałą dyskusję.

Świetna oferta w Pepco! Ta bluzka kosztuje zaledwie 15 zł!

Beżowy total look Kasi Cichopek

Kasia Cichopek wygląda olśniewająco w beżowej sukience i marynarce. To nieco inna stylizacja od tych, do których przyzwyczaiła nas aktorka – zazwyczaj wybiera kolorowe, żywe ubrania. Jednak trzeba przyznać, że takie spokojniejsze wydanie wygląda równie dobrze. Elegancka, biurowa stylizacja została uzupełniona zdobioną torebką na łańcuszku, elegancką biżuterią oraz klapkami na płaskiej podeszwie. I to właśnie one stały się przedmiotem sporu wśród fanów gwiazdy.

„Znowu buty za duże. Ach to szkoda”.

„Klapki za duże i to kilka rozmiarów”.

Jedna z fanek postanowiła stanąć w obronie gwiazdy:

„Nawet nie zauważyłam tych za dużych klapek. Za to zauważyłam piękną sukienkę i śliczny uśmiech”.

Jednakże wygląda na to, że Kasia również dobrze sobie radzi z taką krytyką, bo wyjaśniła spokojnie, skąd bierze się problem za dużych butów.

„Jak się ma 34,5 rozmiar to nie trudno o za duże buty” – poinformowała.

Trzeba przyznać gwieździe rację. A jak Wam podoba się stylizacja Kasi Cichopek?