Kasia Cerekwicka to jedna z utalentowanych, docenianych przez tysiące fanów wokalistek. Ale nie tylko! Kobiety doceniają również jej gustowne stylizacje, które zawsze wykorzystują najnowsze trendy. Pod każdym zdjęciem prezentującym kolejny look pojawiają się tysiące komplementów. W jednym z ostatnich wpisów ma na sobie modną kolorową marynarkę. Kasia postawiła na przepiękny, letni odcień. Zielona marynarka to mocny akcent w zestawieniu z jasnymi spodniami.

Jak nosić sukienki oversize? Najpiękniejsze inspiracje

Kasia Cerekwicka na Instagramie

Kasia jest jedną z najchętniej słuchanych polskich piosenkarek, która ma na swoim koncie miliony wyświetleń. Mimo ogromu pracy, artystka nie zapomina o swoich wiernych fanach, którzy tylko czekają na kolejne wiadomości od swojej idolki. Na Instagramie obserwuje ją ponad 25 tysięcy internautów. W mediach społecznościowych gwiazdy bardzo często pojawiają się ciekawostki z jej życia zawodowego i prywatnego. Nie brakuje także zdjęć stylizacji. Trzeba przyznać, że piosenkarka dobrze wie, co się dzieje w modzie i co jest w najnowszych trendach. To zdjęcie to udowadnia! Zielona marynarka to letni hit!

 

Marynarka + kolarki to idealny miejski zestaw. Teraz te spodenki kupisz w genialnej cenie!

Zielona marynarka Kasi Cerekwickiej

Na jednym z najnowszych zdjęć Kasia Cerekwicka pokazała się w fantastycznej stylizacji. Celebrytka postawiła na modną w tym sezonie oversize’ową marynarkę w soczystym odcieniu zieleni. Pochodzi ona z kolekcji marki Aggi. Model nazywa się Ramona Poison. Wygląda fantastycznie – jest wykonany z przyjemnego w dotyku materiału, który fajnie leży na sylwetce. Intensywna zieleń wygląda fantastycznie w połączeniu z jasnymi spodniami, które ma na sobie piosenkarka. Za marynarkę zapłacisz teraz 799 złotych. Jak Wam podoba się stylizacja Kasi Cerekwickiej?