Makijaż to coś, co jak nic innego potrafi dodać kobietom pewności siebie. Z pewnością wiele z Was nie wyobraża sobie wyjść z domu bez choćby delikatnego makeupu. Podobnie jest w przypadku gwiazd i celebrytek. Ostatnio Karolina Malinowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle zdradziła, jaki jest jej stosunek do podkreślania urody makijażem.

ZOBACZ: KAROLINA MALINOWSKA ZMIEŚCIŁA SIĘ W SUKIENKĘ, KTÓRĄ NOSIŁA 20 LAT TEMU

Karolina na co dzień nie wykonuje pełnego makijażu. Jest fanką tego bardzo delikatnego, nie oznacza to jednak, że nie lubi od czasu do czasu zaszaleć.

– Skoro my, kobiety, mamy takie różne narzędzia, to szkoda by było ich nie wykorzystać – powiedziała Karolina Malinowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle podczas Sephora Trend Report.

style="overflow:hidden;">Malinowska lubi podkreślać oczy i policzki. W makijażu stawia na jeden mocny akcent, najczęściej decyduje się na mocniejszy makijaż oczu.

– Dobrze podkreślone, ładne, mieniące się oko z perfekcyjnie wytuszowanymi rzęsami to jest to, co pasuje do każdej kobiety i w każdym makijażu powinno być bardzo mocno podkreślone – mówi Karolina Malinowska.

style="overflow:hidden;">Celebrytka przyznaje, że śledzi trendy makijażowe, ale nie jest ich niewolnicą. Najważniejszą zasadą, którą się kieruje jest… zachowanie umiaru.

– To nie jest sezon dla nieśmiałych, ani jeżeli chodzi o makijaż, ani jeżeli chodzi o modę. Powracają lata 90. dosyć wyraźne w swojej formie. Ale to chyba fajne, bo zawsze szalejemy modowo latem, a tutaj jesień i zima przychodzą, kłaniają się i mówią: „dzień dobry, szykujemy dla was specjalny karnawał” – mówi Karolina Malinowska.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: ILE KILOGRAMÓW ZRZUCIŁA KAROLINA MALINOWSKA?

Lubicie makijaże Malinowskiej?

Karolina Malinowska: W każdym makijażu powinno być bardzo mocno podkreślone...

Karolina Malinowska: W każdym makijażu powinno być bardzo mocno podkreślone...

Karolina Malinowska: W każdym makijażu powinno być bardzo mocno podkreślone...