Podobno Polki to jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. Oczywiście, że musimy się z tym zgodzić! Możemy pochwalić się wieloma przepięknymi modelkami, które zrobiły ogromną światową karierę. Mowa oczywiście o Anji Rubik, Zuzie Bijoch czy Magdzie Frąckowiak. Nie możemy również pominąć zjawiskowej Zo Nowak, która niedawno została jedną z seksownych modelek Victoria’s Secres. Widziałyście, że jej kariera zaczęła się w… kościele?

ZOBACZ KONIECZNIE: ZOSIA NOWAK PODPISAŁA KONTRAKT Z TOMMYM HILFIGEREM!

Zosia była dzisiaj jednym z gości programu Dzień Dobry Wakacje, gdzie w rozmowie z Magdą Mołek i Marcinem Mellerem opowiedziała o swoich początkach w modelingu.

Tak, to jest prawda, że odkryto mnie w kościele. To jest historia, która zdecydowanie inspiruje wiele osób. Ta historia rzeczywiście jest wyjątkowa, nie zaplanowałam sobie tego, nie planowałam tej kariery. Któregoś dnia, kiedy jeszcze studiowałam, dostałam wiadomość na Facebooku od dziewczyny, która również pochodzi z Gniezna i jest z tej samej parafii co ja. Napisała do mnie, że uważa, że jestem przepiękną dziewczyną i dlaczego ja nie jestem modelką, że powinnam spróbować swoich sił w modelingu. Ja wtedy troszeczkę się zdziwiłam, bo wydawało mi się, że jest już troszeczkę za późno, kiedyś tam o tym marzyłam, jak miałam 15 lat, a wtedy miałam już 21 lat. Dziewczyny, moje koleżanki, często zaczynają w wieku 15-16 lat, więc można powiedzieć, że 21 lat to jest już taki ostatni dzwonek. Ta dziewczyna zapytała mnie, czy mogłaby wysłać moje zdjęcia do kilku znanych agencji modelek w Polsce. Ona w ogóle nie miała pojęcia o tym biznesie, po prostu wygooglowała sobie najlepsze agencje, no i wysłała zdjęcia do kilku z nich. Odzew był niemalże natychmiastowy. Pierwszą z agencji, którą się odezwała był Avant Models i właśnie z nimi jestem do dnia dzisiejszego. No i właśnie tak to się zaczęło.

Cały wywiad z modelką znajdziecie TUTAJ.

To jak Zeberki? Która z Was wybiera się dzisiaj do kościoła?

💋😊#lips#lipstick#hot#makeup#colour#orange#kiss#goodnight

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zosia Nowak (@zonowak)

Always true love! 😍 @allsaintslive #allsaints#shopping#selfie#zonowak💕😊

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zosia Nowak (@zonowak)