Mąż Kim Kardashian, Kanye West, nie od dzisiaj uważa się za prawdziwego wizjonera. Udowodnił to wielokrotnie, nie tylko, gdy tworzył nowe albumy, ale również gdy projektował kolekcje ubrań. Ubrania z jego kolekcji Yeezy to aktualnie jedne z najbardziej pożądanych ubrań na świecie. Nic wcale nie dziwi nas więc fakt, że woda sodowa uderzyła mu do głowy.

ZOBACZ: HIT SIECI! PADNIECIE, GDY DOWIECIE SIĘ ILE KOSZTUJĄ PODARTE SWETRY OD KANYE!

Co nabroił tym razem? A no zirytował świat mody po raz kolejny. Prezentacja jego najnowszej kolekcji Yeezy Season 5 ma odbyć się w ramach najbliższego New York Fashion Week. Kanye po raz kolejny wykazał się ogromną ignorancją i ogłosił, że prezentacja odbędzie się 15 lutego o godzinie 17 w Pier 59 Studios. Nie zwrócił uwagi, że termin ten zaklepany został już przez dom mody Marchesa

Na reakcję przedstawicieli New York Fashion Week nie trzeba było długo czekać. szef CFDA (Council of Fashion Designers of America), Steven Kolb, powiedział w rozmowie z Woman’s Wear Daily, że nie jest to pierwsza „wpadka” rapera, tym razem zaowocowała tym, że postanowili nie uwzględniać go w oficjalnym harmonogramie tygodnia mody.

CFDA dba o porządek w harmonogramie tygodnia mody, decyzja chyba zakuła Kanye, który postanowił przesunąć swój pokaz na godzinę 15.

– Kanye osobiście do mnie zadzwonił, by zapewnić, że nie było jego intencją organizowanie pokazu w zajętym już terminie i nie był świadomy konfliktu. Wyjaśnił, że gdy zorientował się, iż ten czas zarezerwowała Marchesa, natychmiast zaczął szukać innych opcji. CFDA docenia podjęte przez niego starania. I liczy na współpracę w przyszłości, by móc włączyć Yeezy do harmonogramu w następnych sezonach – powiedział Steven Kolb.

ZOBACZ TEŻ: KANYE WEST WYGLĄDA TERAZ JAK… CLOWN? ZNOWU PRZEFARBOWAŁ WŁOSY!

Kanye, zacznij żyć…

Kanye West ma w nosie innych projektantów mody? Za karę został usunięty...

Kanye West ma w nosie innych projektantów mody? Za karę został usunięty...

Kanye West ma w nosie innych projektantów mody? Za karę został usunięty...