Kaia Gerber zdaje się być dzisiaj top modelką na miarę Kate Moss i Naomi Campbell w latach ‘90. Młoda Kaia, wychowana pod skrzydłami innej super modelki, jaką jest Cindy Crawford, ma w sobie wszystko, co powinna mieć top modelka: figurę, przeszywający wzrok oraz charakter. Nie jesteśmy jedynymi osobami, które to widzą – Kaia otwiera pokazy największych domów mody, tak jak ostatni couture Givenchy. Z wielkimi, błyszczącymi i efektownymi perłami na opasce na włosach.

Opaska natychmiast stała się przedmiotem pożądania w sieci. Ozdobne perły zrobiły najwyraźniej wielkie wrażenie na fashionistkach, które z miejsca wystosowały zapytania do domu mody Givenchy pytając, czy opaska trafi do regularnej kolekcji. Dom mody odpowiedział twierdząco i zapowiedział, że pokładają wielkie nadzieje w perłach na opasce. Duże wrażenie zrobiło też proste uczesanie – koński kucyk i błyszczące włosy z zestawieniem z opaską wyglądało bardzo elegancko i efektownie.

ZOBACZ TEŻ: KAIA GERBER BEZ BRWI PRZECHADZA SIĘ PO WYBIEGU W KOLEKCJI ALEXANDRA WANG’A

Jednak wybieg u Givenchy nie był jedynym miejscem, w którym można było zobaczyć dużą biżuterię na głowie. Wygląda na to, że już na wiosnę będziemy świadkami kolejnego wysypu fashionistek w stylu Blair Waldorf z Plotkary.

Ale czy mamy coś przeciwko temu? Zupełnie nie! Wręcz czekamy na to w napięciu, szukając własnego, efektownego modelu!