Siostry Kardashian/Jenner wielokrotnie udowadniały już, że ich nazwiska to bardzo silne marki, które są w stanie sprzedać wszystko. Najmłodsza z dziewczyn, Kylie Jenner, z pewnością nie może narzekać na brak propozycji współpracy. Ostatnio zdradziła, że podpisała nowy kontrakt reklamowy i będzie promowała sportową kolekcję marki Puma.

Kylie zdecydowała się na współpracę z marką mimo głośnych protestów jej szwagra, Kanye Westa. Raper jest związany z marką Adidas, z którą stworzył bardzo pożądane buty Yeezy Boost 350, a także 3 kolekcje, które zaprezentował podczas wielkich tygodni mody. Kiedy Kylie przeszła do Pumy, w pewnym sensie stracił spory fragment promocji swoich ubrań i dodatków.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER MA DOŚĆ WSPÓŁPRACY Z KANYE WESTEM

Kylie nie jest głupia i ma smykałkę do robienia interesów. Szybko stwierdziła, że samodzielny kontrakt opłaci się jej o wiele bardziej niż współpraca z mężem Kim. Tak oto możemy oglądać pierwsze zdjęcia kolekcji Kylie Jenner x Puma.

Jennerka świetnie sprawdziła się w roli modelki, do zdjęć zapozowała w kobaltowym komplecie. Na pełną kampanię musimy jeszcze chwilę zaczekać. Kolekcja trafi do sprzedaży już 1 kwietnia.

Jak Wam się podoba?

Już są! Mamy pierwsze efekty współpracy Kylie Jenner i Pumy

Już są! Mamy pierwsze efekty współpracy Kylie Jenner i Pumy