W zeszłym tygodniu zaprezentowana została wiosenna ramówka TVN. W tym sezonie będziemy miały okazję oglądać kilka nowych programów. Wśród nich pojawił się Projekt Lady. Na facebookowym fanpage’u właśnie pojawiła się oficjalny zwiastun. Czy program stanie się hitem?

ZOBACZ KONIECZNIE: ODMIENIONA MAŁGORZATA ROZENEK NA PREZENTACJI RAMÓWKI TVN

Wyzywające, zbuntowane, bezczelne, lubiące ostro się zabawić. To na pewno nie są panienki z dobrych domów. Ale to nie znaczy, że nie można ich przemienić w prawdziwe damy. Tak przynajmniej zakłada „Projekt Lady”. Zgłosiło się do niego 12 dziewczyn, które zadeklarowały chęć poprawy swojego zachowania. Czy zerwanie ze starym życiem i nawykami jest możliwe? Na pewno nie jest łatwe…

„Projekt Lady” to zderzenie odmiennych światów. Po jednej stronie, reprezentowanej przez bohaterki programu, królują: brak manier, imprezowanie, konflikty z otoczeniem oraz specyficzne pojmowanie kobiecości. Po drugiej – ułożona, stonowana i pełna jasnych zasad rzeczywistość. Gdy staną naprzeciw siebie, wybucha istna wojna. 12 zagubionych dziewczyn ma szansę zmienić swoje życie. Pod czujnym i krytycznym okiem doświadczonych mentorek oraz ekspertów z różnych dziedzin będą miały szansę wkroczyć w życie w zupełnie innym stylu. Podczas tej wyjątkowej drogi towarzyszyć im będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze je w ciężkich chwilach, doda otuchy, zmotywuje do walki o własne marzenia – czytamy na stronie TVN.

style="overflow:hidden;">Program będziemy mogły oglądać w marcu lub kwietniu. Jesteśmy ciekawe, jak Rozenek poradzi sobie w roli mentorki dla dziewczyn, które nieco zboczyły z dobrej ścieżki, ale chcą się poprawić i stać się prawdziwymi damami.

Będziecie oglądać?

Widzieliście już zwiastun programu „Projekt Lady”?

Posted by Projekt Lady TVN on 26 styczeń 2016

Już jest zwiastun nowego programu Małgorzaty Rozenek

Już jest zwiastun nowego programu Małgorzaty Rozenek

Już jest zwiastun nowego programu Małgorzaty Rozenek