Od momentu, gdy tylko pojawiły się zwiastuny i pierwsze jej zapowiedzi, wiadomo było, że wiosenno-letnia kampania Marca Jacobsa będzie hitem! Nie tylko ze względy na samą prezentowaną w niej kolekcję, ale przede wszystkim za sprawą modelek, które zaproszone zostały do współpracy przy jej tworzeniu.

ZOBACZ TEŻ: Kendall Jenner i Anja Rubik w jednej kampanii Marca Jacobsa!

Trzeba przyznać, że projektant postawił na topowe nazwiska branży. Pojawiły się wśród nich m.in. Natasha Poly, Adriana Lima, Karlie Kloss, Joan Smalls, ale też i Anja Rubik!

Największym zaskoczeniem w ich gronie była jednak Kendall Jenner. Trzeba przyznać, że wybór młodej Jennerki do kampanii z tak znanymi modelkami nie był oczywisty. Nie są tajemnicą kontrowersje, które od początku towarzyszą karierze młodszej siostry Kim Kardashian.

Przypomnijmy, że nieraz padały pod jej adresem zarzuty dotyczące ekspresowego tempa, w którym Kendall zaczęła podbijać kolejne wybiegi pokazów mody i sesje. Podobno 19-latka nie zyskała także sympatii modelek, z którymi przyszło jej współpracować podczas zeszłorocznych jesiennych tygodni mody…

Ostatecznie jednak żaden z elementów mogących stanąć na drodze kariery nastolatki nie przeszkodził jej tym razem. Kendall Jenner może w spokoju świętować kolejny sukces.

Po zwiastunach, których gwiazda była Anja, mamy dla Was w końcu pełną kampanię. Dodajmy, że za stylizacje i wygląd modelek odpowiadała Katie Grand – naczelna magazynu Love i jedna z bardziej znanych stylistek w branży modowej. Za to za obiektywem stanął David Sims.

Zobaczcie, jak na tle pozostałych wypadła Kendall…

Kendall Jenner
Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall Jenner
Adriana Lima

Kendall Jenner
Anja Rubik

Kendall Jenner
Anna Ewers

Kendall Jenner
Isla Lish

Kendall Jenner
Jessica Stam

Kendall Jenner
Joan Smalls

Kendall Jenner
Karlie Kloss

Kendall Jenner
Natasha Poly