Już dziś wieczorem odbędzie się długo oczekiwany finał drugiej edycji programu Top Model.

Przypomnijmy, że o wygraną zawalczą dziś Anna Bałon, Michalina Manios oraz Olga Kaczyńska. Poniżej pokrótce przybliżymy Wam ich sylwetki:

Uwielbiana przez internautów Ania ma 18 lat i mieszka w Opolu. Przy wzroście 181 cm jej wymiary to: 86 – 60 – 91 cm. I pomyśleć, że jeszcze przed rokiem mówiła:

Niestety nie oglądałam pierwszej edycji. Zresztą byłam bardzo gruba i nawet nie myślałam o byciu modelką. Wyglądałam zupełnie inaczej, miałam dużo kompleksów.

Najstarsza z tej trójki, Michalina, ma 22 lata i pochodzi z miejscowości Szadek. Dziewczyna ma 181 cm wzrostu oraz wymiary: 86 – 64 – 91 cm.

Zawsze miałam bardzo duże wsparcie od mojej rodziny. Cokolwiek robiłam, wiązało się to z ich pełną akceptacją. Jestem osobą pełnoletnią, odpowiedzialną za siebie, dlatego sama podejmuję wszelkiego rodzaju decyzje w swoim życiu. Owszem, konsultuję to z nimi, ale za każdym razem czuję ich aprobatę i mogę na nich liczyć. W tym przypadku było podobnie.

19-letnia Olga pochodzi z Wrocławia. Ma 178 cm wzrostu, a jej wymiary to: 82 – 62 – 89 cm.

Moim celem jest dojście do finału, bardzo bym tego chciała. Właśnie napisałam maturę, teraz zrobię sobie rok przerwy przed studiami, żeby spróbować sił w modelingu. Przez trzy lata liceum marzyłam o studiowaniu medycyny, teraz myślę o aktorstwie. Jestem otwarta na nowe rzeczy. Studia owszem, ale dopiero za rok.

AKTUALIZACJA:
Decyzją telewidzów program wygrała Olga Kaczyńska. Czy zgadzacie się z takim werdyktem?

Anna Bałon

Michalina Manios:

Olga Kaczyńska: